img1
img2
img3
img4

LIKE US!

IV. Hérincs Emléktorna sorsolás (2008) női PDF Nyomtatás E-mail

IV. Hérincs Zsolt kosárlabda emlékkupa

N Ő I JÁTÉKNAP

 

 

Helyszín: Celldömölk, Szent Benedek Általános Iskola tornaterme

 

Játéknapok:

  • 2008. április 19.

 

Csoportbeosztások:

 

A

B

1.

Pontvadászok

Győr

2.

Türr

Papípusz

3.

Padányi

Hermann

4.

Eötvös

Bródy

5.

Wild Angels

Bólyai

 

Lebonyolítás:

10 csapat 1 fordulóval.

Két 5-ös csoport körmérkőzést játszik. 3-as körbeverés esetén 3 csapat eredményét összevetjük, és a kosárarány dönti el a a továbbjutást. A körmérkőzések után keresztbejátszással döntjük el a helyezéseket.

 

Nevezési díj:

A játéknapon a helyszínen befizetve. 7.000.- Ft

Bankszámlára 04.11-ig befizetve: 5.000.- Ft

A kupát rendező alapítvány bankszámla száma: 72600287-10012851

Játékidő:

  • 2 x 8 perc futó órával, időkérés nincs. Döntetlen esetén 1x3 perc hosszabítás

  • A döntő 2x15 perc.

 

Díjazás:

  • I. helyezett kupa,

  • I-III. helyezett oklevél

 

Program:

2008. március 29. szombat

Ssz.

Csop.

Időpont

Program

1.

A

9:00

Wild Angels

-

Padányi

2.

A

9:20

Pontvadászok

-

Türr

3.

A

9:40

Padányi

-

Eötvös

4.

A

10:00

Pontvadászok

-

Wild Angels

5.

A

10:20

Türr

-

Eötvös

6.

A

10:40

Padányi

-

Pontvadászok

7.

A

11:00

Wild Angels

-

Türr

8.

A

11:20

Eötvös

-

Pontvadászok

9.

A

11:40

Türr

-

Padányi

10.

A

12:00

Eötvös

-

Wild Angels

11.

B

12:20

Bólyai

-

Hermann

12.

B

12:40

Győr

-

Papípusz

13.

B

13:00

Hermann

-

Bródy

14.

B

13:20

Győr

-

Bólyai

15.

B

13:40

Papípusz

-

Bródy

16.

B

14:00

Hermann

-

Győr

17.

B

14:20

Bólyai

-

Papípusz

18.

B

14:40

Bródy

-

Győr

19.

B

15:00

Papípusz

-

Hermann

20.

B

15:20

Bródy

-

Bólyai

21.

negyeddöntő

15:40

A1

-

B4

22.

negyeddöntő

16:00

A3

-

B2

23.

negyeddöntő

16:20

B3

-

A2

24.

negyeddöntő

16:40

B1

-

A4

25.

Elődöntő

17:00

21. sz. mérkőzés győztese

-

22. sz. mérkőzés győztese

26.

Elődöntő

17:20

23. sz. mérkőzés győztese

-

24. sz. mérkőzés győztese

27.

3-4. helyért

17:40

25. sz. mérkőzés vesztese

-

26. sz. mérkőzés vesztese

28.

döntő

18:00

25. sz. mérkőzés győztese

-

26. sz. mérkőzés győztese

 

 

Megjegyzés: Bármilyen kérdéssel keresse Gaál Pétert a 06 20 579 2270-es vagy Zámbó Ferencet a 06 20 395 2336-os telefonszámon.