IV. Kemenesaljai középiskolás K4 Kosárlabda Kupa 2011.

2011. október 29 szombat 0800

3. A bajnokság résztvevői:

Városi és város környéki  KÖZÉPISKOLÁK fiú kosárlabda csapatai

4. A mérkőzések lebonyolítása:

A mérkőzések játékideje 2x12 perc futóórával mérve. Szoros mérkőzésállásnál (5 vagy annál kevesebb különbség) az utolsó 2 percnél tiszta játékidőt mérnek. Amennyiben áll a játék /bedobás, büntető, stb./ áll az óra.

Csak annak a játékosnak van játékjogosultsága, aki a nevezési lapon szerepel. Ellenkező esetben óvási ok!

Egyik csapatból a másikba átmenni nem lehet!

A csapatok csak számozott mezben szerepelhetnek a kupán!

Egy mérkőzésre 10 fő nevezhető, akiket a nevezési lapon kérünk leadni (lehetőség szerint a számmal együtt)

A kezdő csapat 5 főből áll.

Minden játékos csak saját felelőségére vehet részt a kupán!

Várakozási idő nincs! Ha egy csapat nem jelenik meg a kisorsolt mérkőzésre, úgy az ellenfél 20:0 kosáraránnyal nyer.

A kupán a MKOSZ verseny- és játékszabályai a mérvadók

5. Helyezések eldöntése:

A  Kupa 6 csapat részvétele esetén egy fordulóban kerül lebonyolításra.                 A csapatok körmérkőzést játszanak egymással. A helyezéseket pontozással döntjük el. Döntetlen esetén 2 perc hosszabbítás. A legtöbb pontot szerző csapat az első. Azonos pont esetén az egymás ellen elért eredmény a mérvadó.

8 csapat részvétele esetén kettő 4-es csoportban körmérkőzések, majd rájátszás és helyosztók döntenek a végső helyezésről.

Pontozás:

győzelem         3 pont

vereség            1 pont

6. Díjazás:

Az első helyezett csapat tárgynyereményben részesül.

Az 1-3. helyezettek oklevelet kapnak.

7. Nevezési díj:

Előre, bankszámlára 2011. október 21-én hétfő déli 12 óráig beérkezéssel 9.000.- Ft csapatonként, amelyet kérjük befizetni a Répcelak és Vidéke Takarékszövetkezet Celldömölk, Kossuth L. u. 18. sz. alatti Fiókjában vezetett:

72600287-10012851 sz. folyószámlánkra.

A helyi befizetéstől kérünk eltekinteni, a sorsoláson az a csapat szerepel, amelyik a nevezési díjat a jelzett ideig a bankszámlánkra befizette!!!!!!!

9. Egyéb rendelkezések:

Minden csapat köteles mérkőzéseire labdát hozni!

Minden csapat kettő garnitúra, számozott mezt hozzon magával.

A tornaterembe csak tiszta és váltott tornacipőben lehet bemenni!

Az öltözőben vagy a teremben okozott esetleges kárt a vétkes csapatnak kell megtéríteni!

Nem zárható helyen elhelyezett értéktárgyakért a rendezőség felelősséget nem vállal!

Celldömölk, 2011. október 11.

A kupán résztvevő csapatoknak jó szórakozást és sportszerű mérkőzést kíván a „Kemenesaljai

Kistérség Egészséges Életmódért” alapítvány nevében a Rendezőség

Ezen alapítvány kemko.uw.hu honlapján tájékoztatást kaptok a celldömölki kosárlabdás élet, a „Hérincs- kupa”, és a „Szüreti kupa” eseményeiről, megtekinthetitek a „Hérincs”- kupán és a K-4 Kupán részt vett női és férfi kosárcsapatok fényképeit, beszámolunk alapítványunk mindennapjairól és itt tüntettük fel a bankszámla számunkat, ahol támogatásotokkal erősíthetitek az eddigi, már hagyományos kosaras rendezvények  megtartását, a kosaras fáklyaláng további lobogását.